Påskschema 31 mars – 11 april

Från och med onsdag 31 mars till och med söndag 11 april gäller påskschema för gruppträning och gymmets öppettider. Nedan ser du alla gruppklasser samt öppettider under denna period. Alla gruppklasser med instruktörer finns även upplagda i bokningsappen.

VECKA 13

Onsdag 31 mars (öppet 08.00-21.00)

10.00-11.00 Pumping Iron                                           

11.00-12.00 Pumping Iron                                           

18.00-19.00 Styrkeskolan basövningar                       

19.00-20.00   Styrkeskolan tyngdlyftning                      

19.00-20.00 Pumping Iron                                           

Torsdag 1 april, skärtorsdag (öppet 08.00-21.00)

17.00-18.00   Atleterna Basic                                        

18.00-19.00   WOD Athletics                                         

18.00-19.00   Atleterna Basic                                        

Fredag 2 april, långfredag (öppet 08.00-19.00)

10.00-11.00   Pumping Iron                                           

11.00-12.00   Pumping Iron                                           

Lördag 3 april, påskafton (öppet 09.00-16.30)

09.30-10.30   Atleterna Uthållighet                              

10.30-11.30   Atleterna Puls                                          

Söndag 4 april, påskdagen (öppet 09.00-16.30)

09.30-10.30   Miniatleterna                                                                

10.30-11.30   Atleterna Ungdom

VECKA 14

Måndag 5 april, annandag påsk (öppet 08.00-21.00)

09.30-10.30   Atleterna Powerstyrka                            

10.30-11.30   Atleterna Styrka                                      

Tisdag 6 april (öppet 08.00-21.00)

17.00-18.00   WOD Athletics                                         

18.00-19.00   WOD Basic                                              

19.00-20.00   WOD Athletics                                         

Onsdag 7 april (öppet 08.00-21.00)

10.00-11.00   Pumping Iron                                           

11.00-12.00   Pumping Iron                                           

18.00-19.00   Styrkeskolan tyngdlyftning                      

Torsdag 8 april (öppet 08.00-21.00)

10.00-11.00   WOD Basic                                              

11.00-12.00   WOD Basic                                              

17.00-18.00   Atleterna Basic                                        

18.00-19.00   Atleterna Basic                                        

Fredag 9 april (öppet 08.00-19.00)

10.00-11.00   Pumping Iron                                           

11.00-12.00   Pumping Iron                                           

Lördag 10 april (öppet 09.00-16.30)

09.30-10.30   Atleterna Uthållighet                              

10.30-11.30   Atleterna Puls                                          

Söndag 11 april (öppet 09.00-16.30)

09.30-10.30   WOD Basic                                               

10.30-11.30   WOD Athletics