Schema för vårens gruppträning 2021


Vårens gruppklasser för period 1 gäller från v. 2-8. Logga in i vår bokningsapp för aktuellt schema.
  • Atleterna Powerstyrka
  • 05:30- 06:30
  • Atleterna Powerstyrka
  • 06:30- 07:30
  • Atleterna Styrka
  • 10:00- 11:00
  • Atleterna Styrka
  • 11:00- 12:00
  • Atleterna Styrka
  • 17:00- 18:00
  • WOD Strength
  • 17:30- 18:45
  • Atleterna Powerstyrka
  • 18:00- 19:00
  • WOD Strength
  • 18:45- 20:00
  • Atleterna Styrka
  • 19:00- 20:00
  • Atleterna Uthållighet
  • 05:30- 06:30
  • Atleterna Uthållighet
  • 06:30- 07:30
  • Atleterna Puls
  • 10:00- 11:00
  • Atleterna Puls
  • 11:00- 12:00
  • WOD Athletics
  • 17:00- 18:00
  • WOD Basic
  • 18:00- 19:00
  • WOD Athletics
  • 19:00- 20:00
  • Atleterna Powerstyrka
  • 05:30- 06:30
  • Atleterna Powerstyrka
  • 06:30- 07:30
  • Atleterna Styrka
  • 10:00- 11:00
  • Atleterna Styrka
  • 11:00- 12:00
  • Styrkeskolan Basövningar
  • 18:00- 19:00
  • Styrkeskolan Tyngdlyftning
  • 19:00- 20:00
  • Pumping Iron
  • 19:00- 20:00
  • WOD Basic
  • 05:30- 06:30
  • WOD Basic
  • 06:30- 07:30
  • WOD Basic
  • 10:00- 11:00
  • WOD Basic
  • 11:00- 12:00
  • Atleterna Basic
  • 17:00- 18:00
  • WOD Athletics
  • 18:00- 19:00
  • Atleterna Basic
  • 18:00- 19:00
  • WOD Athletics
  • 19:00- 20:00
  • Pumping Iron
  • 05:30- 06:30
  • Pumping Iron
  • 06:30- 07:30
  • Pumping Iron
  • 10:00- 11:00
  • Pumping Iron
  • 11:00- 12:00
  • Atleterna Uthållighet
  • 09:30- 10:30
  • Atleterna Puls
  • 10:30- 11:30
  • WOD Basic
  • 09:30- 10:30
  • WOD Athletics
  • 10:30- 11:30

Gruppträning - Styrka

    • Mån
    • 10:00
    • Mån
    • 11:00
    • Mån
    • 17:00
    • Mån
    • 19:00
    • Ons
    • 10:00
    • Ons
    • 11:00
Atleterna Styrka
    • Ons
    • 19:00
    • Fre
    • 05:30
    • Fre
    • 06:30
    • Fre
    • 10:00
    • Fre
    • 11:00
Pumping Iron
    • Mån
    • 17:30
    • Mån
    • 18:45
WOD Strength
    • Mån
    • 05:30
    • Mån
    • 06:30
    • Mån
    • 18:00
    • Ons
    • 05:30
    • Ons
    • 06:30
Atleterna Powerstyrka

Gruppträning - Uthållighet

    • Tis
    • 17:00
    • Tis
    • 19:00
    • Tor
    • 18:00
    • Tor
    • 19:00
    • Sön
    • 10:30
WOD Athletics
    • Tis
    • 10:00
    • Tis
    • 11:00
    • Lör
    • 10:30
Atleterna Puls
    • Tis
    • 18:00
    • Tor
    • 05:30
    • Tor
    • 06:30
    • Tor
    • 10:00
    • Tor
    • 11:00
    • Sön
    • 09:30
WOD Basic
    • Tis
    • 05:30
    • Tis
    • 06:30
    • Lör
    • 09:30
Atleterna Uthållighet
    • Tor
    • 17:00
    • Tor
    • 18:00
Atleterna Basic

Instruktörer